Компанія «Ені Україна» готова продовжувати роботу над нафтогазовими проектами на території України та чекає на підтримку з боку українського уряду у питаннях погодження плану робіт.
086
Про це йшлося під час зустрічі Міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка з Генеральним директором компанії «Ені Україна» Луїджі Барберісом. Вони обговорили перспективи подальшої співпраці та залучення міжнародних інвестицій до видобутку природних ресурсів.

Міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко доручив своїм службам відпрацювати усі питання, які необхідні для проведення робіт та зазначив, що сьогодні Україна зацікавлена у розробці власних нафтогазових проектів для здобуття енергетичної незалежності та розвитку економіки. Він наголосив, що залучення іноземних інвестицій до розвитку видобувної галузі є надзвичайно важливим для України і міністерство готове надати всю необхідну підтримку.

Нагадаємо: 2012 року Eni купила 50,01% акцій ТОВ “Західгазінвест” (м. Львів). “Західгазінвест” має ліцензії на розробку дев’яти родовищ сланцевого газу в Західній Україні загальною площею близько 3,8 тис. кв. км. Eni зареєструвала дочірні підприємства Eni Ukraine Deep Waters BV, Eni Ukraine Shallow Waters BV (місце реєстрації – Голландія) і Eni Ukraine Llc (Київ) для роботи в Україні.