Sonatrach в Алжирі завершить своє перше вивчення сланцевого газу протягом декількох днів, після чого продовжуватиме підготовку техніко-економічне обґрунтування щодо використання нетрадиційних ресурсів, незважаючи на публічні суперечки, які досі тривають навколо програми буріння. Про це заявив генеральний директор національної нафтової компанії Саїд Сахнун.
slanec-gaz-14-10-2013
«Ми продовжуватимемо оцінювати доцільність використання цього ресурсу«, — сказав Сахнун заявив на прес-конференції в Алжирі.

«Ми перебуваємо на завершальній стадії. Ми близькі до завершення роботи. Це питання декількох днів«, — наголосив голова Sonatrach. Він також підкреслив, що вимагати зупинити буріння – це було б рівнозначно попросити Алжир закрити всі свої нафтові операції.

Саїд Сахнун також додав, що компанія ніколи не миритиметься зі шкідливою для здоров’я населення і навколишнього середовища діяльністю. У Sonatrach вважають дослідження родовищ нетрадиційного газу та його видобуток безпечним, а тому навіть запропонували громадські тури на місце дослідження.

Нагадаємо, пілотна програма по сланцевому газу компанії Sonatrach спрямована на те, щоб оцінити технічну та економічну доцільність комерційної експлуатації великих ресурсів сланцевого газу в Алжирі.

Оставьте комментарий