До обласної ради продовжують надходити звернення з приводу видобутку сланцевого газу на Львівщині.
lor
Про це під час засідання постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради повідомив голова комісії Олексій Балицький, – інформує прес-служба Львівської ОДА.

Так, у комісію надійшло рішення 25-ї сесії 6-го скликання Буської районної ради від 21.11.2013 №413 «Про оголошення мораторію на геологічну розробку та видобуток вуглеводнів в межах ділянки «Олеська» на території Буського району».

Районні депутати вважають Угоду між Кабінетом Міністрів України, компанією «Шеврон Юркрейн Б. В.» та ТзОВ «Надра Олеська» про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуть у межах ділянки «Олеська», укладеною всупереч інтересам та з порушенням конституційних прав територіальних громад Буського району. Також депутати вирішили оголосити мораторій на геологічне вивчення та розробку надр в рамках реалізації Угоди про розподіл вуглеводнів у межах ділянки «Олеська» на території району.

Окрім того, депутати Буської райради звернулися до обласної ради з рекомендацією розглянути питання щодо виконання умов п. 7 рішення XXVI сесії VI скликання від 03.10.2013 року № 879 «Про погодження проекту Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки «Олеська» між державою Україна, компанією «Шеврон Юркрейн Б. В.» та ТзОВ «Надра Олеська», і у випадку невиконання цих умов, ставити питання про розірвання зазначеної Угоди.

Оставьте комментарий