Американський енергетичний гігант Chevron припиняє свою діяльність в Румунії через погані результати розвідки, а також тривалі протести екологічних організацій.
chevron
«Ми залишаємо Румунію, де ми наразі перебуваємо в процесі відмови від наших концесійних інтересів«, — сказав прес-секретар Chevron.

Вихід Chevron з енергоринку Румунії означатиме повне припинення компанією розвідки сланцевого газу в Європі. Через падіння цін на нафту та незадовільні результати розвідки в Європі, компанія наразі планує звернути більше уваги до рідної землі. Минулого місяця Chevron оголосив про припинення своїх проектів в Польщі, а також припинення угод із розвідки сланцевого газу в Литві та Україні. Наразі компанії чекають на офіційну заяву компанії щодо виходу з енергетичного ринку Румунії

Варто відзначити, що в 2014 році швидкість відмов Chevron зросла до 30%, порівняно із 18% у 2013 році. У 16 з 53 пробурених свердловин не було ніяких комерційно життєздатних обсягів нафти або природного газу. Через це компанія нещодавно оголосила про те, що в 2015 році скорочує інвестиції в розвідку на 13% − до 35 млрд дол.

Оставьте комментарий