Компанія JKX, яка наприкінці серпня повідомила про завершення 10 стадійного гідророзриву пласта на свердловині Руденківська-103, оприлюднила інформацію про завершення збору зворотніх вод після гідророзриву. Потік зворотних вод скоротився до 7 метрів кубічних на добу.
FracturationHydraulique_EN
Загальна кількість води, яка була зібрана на поверхні, складає 1900 метрів кубічних або близько 35% від кількості рідини, що була закачана у свердловину.

Потік природного газу складає близько 85 000 метрів кубічних на добу, а потік конденсату- 25 баррелів на добу (4 метри кубічних на добу). На даний час ведеться аналіз потоку газу та оцінка потенційного дебіту свердловини.

Керівник компанії JKX Пауль Девіс (Dr Paul Davies) заявив, що поточні результати потоку вуглеводнів відповідають нижній межі очікувань компанії, однак гідророзрив вважається успішним. Компанія вивчатиме отримані дані і визначатиме місце для буріння наступної свердловини. Пауль Девіс висловив сподівання, що досвід, отриманий при проведенні гідророзриву пласта на свердловині Руденківська-103 дозволить зменшити витрати та покращити ефективність наступних операцій з гідророзриву.

Оставьте комментарий