Представники громадських організацій, які входять в Альянс проти видобутку сланцевого газу, здійснюють ознайомчі поїздки селами Львівської області, де вже є газові вишки, повідомляють в ГО «СПАС».
DSC09449
Цього разу, громадські активісти відвідали Мерещів Перемишлянського району. Газова вишка розташована в цьому селі, викликала певні підозри у представників Альянсу. Натомість, охоронці обєкту запевнили громадських діячів, що тут добувається природній газ, традиційним вертикальним способом.

Раніше повідомлялося про початок роботи Альянсу. Про перші систематичні зустрічі, скоординовані поїздки населеними пунктами Львівщини, промоційну робота в соціальних мережах, інтернет-петицію до керівників депутатських фракцій та голови Верховної ради України.

Нагадуємо, Альянс громадських організацій виник 17 жовтня, після проведеного пікету під стінами Львіської обласної ради проти видобутку сланцевого газу в Україні та на Львівщині зокрема.

«В Мерещіві добувається газ. Роботи чути навіть у вихідний день, в неділю. На запитання хто бурить, охорона об’єкту повідомила що Полтавська експедиція НВП «Зонд». Хоча на формі охоронців містився напис «Київська вневідомча охорона».

Представників Альянсу помітили відразу. На запитання щодо сланцевого газу охоронці обурились. І склалося враження, що з такими запитаннями ми тут не перші.

Також нам повідомили що газові вишки для видобутку сланцевого газу і звичайні різняться навіть візуально. Що такі вишки стоять у Микловичах і Бориславі. Та що бурити вони почали ще у серпні.

На сьогодні Альянс включає в себе низку громадських організацій, ми радо чекаємо і нових учасників. Запрошуємо до своєї спілки!», — коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Оставьте комментарий